Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Előzmény: #658112

Ha meg lesz az 50 milliós kibocsájtás és ugye kikerül cs.a.-ból az bűnszövetkezet, akkor ebből még akármi is lehet.

Ha eddig kihúzták fejreállás nélkül (Hathor ezt szokta tévesen "nincs csődben"-nek mondani), akkor azért van ebben a cégben valami spiritusz, normál körülmények között már régen eldobtak volna egy ilyen céget a tulajok. Ha letisztul a szerkezet, megszűnnek az adósságok, akkor a maradék rész akár termelőképes is lehet ELMÉLETILEG. Aztán, hogy a termelés elég lesz-e adókra, költségekre, az egy más kérdés, szvsz erre most senki sem tudna választ adni.