Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#657421 Zotya32 Előzmény: #657418

ezért lesz 366.. majd utána jöhetnek az eladók, és lesz rá vevő is. a leendő beragadók :)

Re: nincs cím

#657418 Grizzly Géza Előzmény: #657410

A vásárlás érdemi része az elmúlt időben lezajlott. F.A. hír óta szívják fel a maradék kisbüfiktől a papírokat+Utilico....

Most már mehet fel,miért csodálkozol,nem kell több vevő,eladó úgysem lesz egy darabig,bőven elég a 80k,még pufi sem kell

Re: nincs cím

#657413 exmnbs1 Előzmény: #657411

máskor miért szoktak más papírokban?????

megjegyzem ennél többen álltak bent 20 perce

Re: nincs cím

#657400 exmnbs1 Előzmény: #657398

te ezt elhiszed(((((((((((

akkor is több mint a fele megmaradna, az több mint 10-szerezés

pont te sírtál miatta

de a nagyrésze nem lett mert a lengyel bratska elvittel cégen kívülre

Re: nincs cím

#657397 Zotya32 Előzmény: #657393

kbc-vel ilyenkor felesleges próbálkozni.. 10-20 mp míg bekerül a rendszerbe a megbízás... életveszélyes, ha menekülni kell....

csak random, ha gyorsan akarsz adni-venni.

Re: nincs cím

#657391 Zotya32 Előzmény: #657389

mutyi... kiszedek olcsón még 10k-t, ennyi... kisbüfi nem tudott venni a nyitóban és a visszaengedésnél sem; és hétfőn sem tud majd venni... majd 366-nál... :))

Re: nincs cím

#657389 Ferenc86 Előzmény: #657382

Mert elsőnek a 91-el próbálkoztam, a 98 már a második szerződés volt. Az egészbe a baj az volt, hogy nem volt egyensúlyi áras nyitás:( Ha könyv gyűjtés lett volna, azzal felelhetett volna mérni mennyi vevő lesz, s 98-on nyitott volna eleve, így most a 85-90-ig akik eladták, most biztos néznek nagyot... Ez nagy hiba volt hogy így engedték tovább a kereskedést:(