ezért lesz 366.. majd utána jöhetnek az eladók, és lesz rá vevő is. a leendő beragadók :)
ezért lesz 366.. majd utána jöhetnek az eladók, és lesz rá vevő is. a leendő beragadók :)
A vásárlás érdemi része az elmúlt időben lezajlott. F.A. hír óta szívják fel a maradék kisbüfiktől a papírokat+Utilico....
Most már mehet fel,miért csodálkozol,nem kell több vevő,eladó úgysem lesz egy darabig,bőven elég a 80k,még pufi sem kell
máskor miért szoktak más papírokban?????
megjegyzem ennél többen álltak bent 20 perce
Minek állnának be többen? Úgysem kapnak
csak szeretnék
meglehetősen gyér az érdeklődés
8 31 79 406 db 98 H
errefelé már 100 RON feketén az eszter zsebbűl zsebbe
te ezt elhiszed(((((((((((
akkor is több mint a fele megmaradna, az több mint 10-szerezés
pont te sírtál miatta
de a nagyrésze nem lett mert a lengyel bratska elvittel cégen kívülre
Ne feledd, hogy a keletkező 50m db részvény jelentős része be lesz zúzva.
kbc-vel ilyenkor felesleges próbálkozni.. 10-20 mp míg bekerül a rendszerbe a megbízás... életveszélyes, ha menekülni kell....
csak random, ha gyorsan akarsz adni-venni.
nekem 98-on sem sikerült, de mondjuk equitas lassú amúgyis
akkó most leszen fűtés Erdélyben vagy nem leszen,döncse mán el a kénes!!!! gyün a hideg!!
mutyi... kiszedek olcsón még 10k-t, ennyi... kisbüfi nem tudott venni a nyitóban és a visszaengedésnél sem; és hétfőn sem tud majd venni... majd 366-nál... :))
ezt te tudod de Mari néni nem
elég gyér az érdeklődés
Mert elsőnek a 91-el próbálkoztam, a 98 már a második szerződés volt. Az egészbe a baj az volt, hogy nem volt egyensúlyi áras nyitás:( Ha könyv gyűjtés lett volna, azzal felelhetett volna mérni mennyi vevő lesz, s 98-on nyitott volna eleve, így most a 85-90-ig akik eladták, most biztos néznek nagyot... Ez nagy hiba volt hogy így engedték tovább a kereskedést:(