Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #657382

Mert elsőnek a 91-el próbálkoztam, a 98 már a második szerződés volt. Az egészbe a baj az volt, hogy nem volt egyensúlyi áras nyitás:( Ha könyv gyűjtés lett volna, azzal felelhetett volna mérni mennyi vevő lesz, s 98-on nyitott volna eleve, így most a 85-90-ig akik eladták, most biztos néznek nagyot... Ez nagy hiba volt hogy így engedték tovább a kereskedést:(