Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

ds

#651316 Waszeitung

Bámulatos hogy a bét a golyaphos teljesítményét is alul tudja múlni,a tegnapi nap után nem megy a plusszba kerülés sem...közröhej! :D

Nagyon kíváncsi leszek, …

#651151 Aptiti

Nagyon kíváncsi leszek, hogy holnap milyen mozgást mutat be a ma esti FEd jgyzk-re a BUX?

Gondolom leköveti majd a világpiacot.

Törik-e a támasz vagy kilövünk fel?

50-50% szvsz

Re: nincs cím

#650531 macika Előzmény: #650530

ki irt itt számokat? te kamuzzál!

mondom nem ismeri

én azóta csinálom amióta bevezették

mind1 maga az okos minden hol mindenben

elolvasta hogyan működik a nagy könyv szerint, de én még olyannal sose találkoztam

Re: nincs cím

#650530 Hathor Előzmény: #650528

Biztosan :D

amióta eszem tudom 800-1000pont volt KT év elejétől kezdve, folyamatosan csökkenve év végéig, november decemberre beérve esetleg a nullás KTt.

Ettől extrém BUX lekötés, felkötés esetén napon belül változhat, de az egyedi egy napos tényező.

Mackó maga folyamatos medve csapdába lép.

Re: nincs cím

#650528 macika Előzmény: #650521

sose? ))))))))

maga olyan régen csinálná

egyébként megsúgom h szabály a kt-ra NINCS

volt már év elején is negatív, évvégén meg extrém nagy uakkor

de volt hogy végig szar volt vagy végig magas

ezt nem érti maga, nem is fogja

Re: nincs cím

#650527 Hathor Előzmény: #650523

Ragadt a mackó feje a mézes csuporba.. osztán jól megcsipkedték magát a méhek..

attól lett ilyen ütődött.. :D

Maga tudja legjobban nincs hatim.

hatisok is tudják, hogy t-zek 1éve.

Re: nincs cím

#650521 Hathor Előzmény: #650519

Magának a reménység foka való mackó úr!

Egész évet végig izgulja, hogy mínuszos legyen a kamat, hogy legyen vérfürdő.. már márciusban reménykedik..

látszik, hogy sosem hatizott

Re: nincs cím

#650518 Szika Előzmény: #650517

hmm tényleg utánaszámoltam, és még 3%-os kamattal számolva is 209, igazad van!

Tök jó, hogy longolom :)))

Re: nincs cím

#650517 Hathor Előzmény: #650512

240nek pontosabban.

Bár már macika szerint márciusban mínuszosnak kellett volna lennie..

18400x0.04=736

736/12=61pont/hó

marad 4hó.. az 240pont most.

Re: nincs cím

#650512 Szika Előzmény: #650353

oti topikban feltett kérdésedre: kt = kamattartalom = különbség a prompt és a hati között.

Ennek ilyenkor kábé 100-nak kéne lennie, tehát össze van nyomva.