Hozzászólás
AptitiNagyon kíváncsi leszek, hogy holnap milyen mozgást mutat be a ma esti FEd jgyzk-re a BUX?
Gondolom leköveti majd a világpiacot.
Törik-e a támasz vagy kilövünk fel?
50-50% szvsz
Nagyon kíváncsi leszek, hogy holnap milyen mozgást mutat be a ma esti FEd jgyzk-re a BUX?
Gondolom leköveti majd a világpiacot.
Törik-e a támasz vagy kilövünk fel?
50-50% szvsz