Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Nagyon kíváncsi leszek, hogy holnap milyen mozgást mutat be a ma esti FEd jgyzk-re a BUX?

Gondolom leköveti majd a világpiacot.

Törik-e a támasz vagy kilövünk fel?

50-50% szvsz