Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #650530

ki irt itt számokat? te kamuzzál!

mondom nem ismeri

én azóta csinálom amióta bevezették

mind1 maga az okos minden hol mindenben

elolvasta hogyan működik a nagy könyv szerint, de én még olyannal sose találkoztam