Re: nincs cím 2013. augusztus 16. 16:44 macika Előzmény: #650530 ki irt itt számokat? te kamuzzál! mondom nem ismeri én azóta csinálom amióta bevezették mind1 maga az okos minden hol mindenben elolvasta hogyan működik a nagy könyv szerint, de én még olyannal sose találkoztam