Re: nincs cím
macika Előzmény: #650521sose? ))))))))
maga olyan régen csinálná
egyébként megsúgom h szabály a kt-ra NINCS
volt már év elején is negatív, évvégén meg extrém nagy uakkor
de volt hogy végig szar volt vagy végig magas
ezt nem érti maga, nem is fogja