Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #650521

sose? ))))))))

maga olyan régen csinálná

egyébként megsúgom h szabály a kt-ra NINCS

volt már év elején is negatív, évvégén meg extrém nagy uakkor

de volt hogy végig szar volt vagy végig magas

ezt nem érti maga, nem is fogja