90%, hogy f.a. lesz, mert így sikerül lezárni végleg a milliárdok eltüntetését.
90%, hogy f.a. lesz, mert így sikerül lezárni végleg a milliárdok eltüntetését.
valakik már tudhatják a másodfokú ítéletet
104 ft... és van egy 4 forintozó 400 db-os büfi :))
érdekes egy érvelés azért kerüljék el mert ha kérdésessé válik akkor
véletlen sem azért mert kérdésessé válhat)))))
no, 18k eladás 110 ft-ra... lassan jöhetne az f.a. rally, 5 ft-os célárral :)
Érdekes egy weboldal ez,szinte csak az e szarral foglalkozik. Vajon ki szerkeszti? ;)
ez a pasas már tavaly június körül felmerült EOS-ostól pf topikban, akkoriban mikor Makra cégáről kiderült hogy nekik nem fizetnek
"A létrejött új társaságban az E-Starnak nem lesz többsgégi részesedése (kontrollja),
ennek megfelelően ezen tevékenység számai a márciustól már nem erősítik az E-star konszolidált
eredméynkimutatását."
ez kimaradt a mostani hírből
a negyedévesből pedig ez:
"ESEC Mielec 7.140 üzletrésszel fog rendelkezni, amely az EEPark üzletrészek 21,56%-át testesíti meg a jegyzettőkére vetítve."
Szász és elődjei munkáját minősíti, hogy a hulladék cégek még a BÉT-en lehetnek.
amióta nem járnak ide a forgalom is eltünt
azelőtt úgy látszik ők vezérelték
márcsak Mielicz mamát, amely E-Star unoka kell "kiokoskodni" a f.a. alól
Szar, aljas, gané emberek, remélem elnyerik egyszer amit érdemelnek....