Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#646108 Grizzly Géza Előzmény: #646100

"Aztán jöttek a gondok, az önkormányzati ügyfélkör elkezdett nem fizetni, komoly likviditási gondokat okozva ezzel a cégnek, a Fejér és a Veszprém megyei önkormányzatokkal, illetve Sárospatakkal és Hódmezővásárhellyel is meggyűlt az E-star baja. Nem csak az önkormányzatok okoztak azonban gondot a cégnek, felelőtlen gazdálkodás és a beszűkülő hitelezés is sokat rontott a lehetőségeiken, a tőzsdei sikertörténet véget ért."

Nem kell a duma. Felelőtlen gazdálkodás. Ennyi. Ezt jobb helyeken úgy hívják:rablás ;) Milliárdokat kell lopni,mert az mutyisztánban nem büntethető.

Re: nincs cím

#646091 exmnbs1 Előzmény: #646090

nem vagyok regelve investorra

akartam írni neked hogy Csányi biztos Rachel nászajándékára gyüjt azért adott el))))))))))

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646088 exmnbs1 Előzmény: #646083

Mielicz kijátszása most fontosabb szvsz

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646074 prfecó Előzmény: #646073

nincs itélkezési szünet ezen a területen

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646073 exmnbs1 Előzmény: #646071

vagy az ítélkezési szünet után 8 munkanappal?

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646064 macika Előzmény: #646055

97 új kecsege alj

nincs gááááázzzzzzzzzzzz

bakter sleepp

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646055 Grizzly Géza Előzmény: #646052

Nekem mindenhonnan van sajnos,de már szórtam is keveset(ezeken a szinteken már minden aprópénz),mind bukó természetesen... Szopás a négyzeten.

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646052 Ronin_ Előzmény: #645864

Akkor nagyjából egyformán állunk.

A kakiban.

Nekem bizony nem 2200-ról van. Bár onnan is egy kevés.

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646048 Grizzly Géza Előzmény: #646046

Eltaláltad a lényeget ;) A tiéd talán 2200 körüli,ha jól emléxem.

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#646046 KawaBazsy Előzmény: #645864

Nekem is van egy.. az a nem mindegy, h honnan? :-)

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645856 Ronin_ Előzmény: #645521

Szevasz Géza!

Eladtad már?

Én megtartom WC-papírnak.

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645795 exmnbs1 Előzmény: #645788

az egyezség és az eljárás is több sebből vérzett

a cikkben Lázárékra mutogatnak

ez volt tavaly nyáron is és utána csak rosszabb lett a helyzet

a cégvezetést okolhatná Radnai elsősorban ehelyett

nem a bíró fogja elvinni a balhét