Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság? 2013. augusztus 1. 10:18 Zotya32 Előzmény: #645521 no, 18k eladás 110 ft-ra... lassan jöhetne az f.a. rally, 5 ft-os célárral :)