Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #644077

Ebből pedig f.a. lesz, mert az éri meg nekik. A milliárdok haveroknál a trezorban, a cég eszközeit bagóért elvihetik. Nem kell tovább bajlódni.