Re: nincs cím 2013. július 26. 16:56 Zotya32 Előzmény: #644077 Ebből pedig f.a. lesz, mert az éri meg nekik. A milliárdok haveroknál a trezorban, a cég eszközeit bagóért elvihetik. Nem kell tovább bajlódni.