Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645788 Zotya32 Előzmény: #645787

90%, hogy f.a. lesz, mert így sikerül lezárni végleg a milliárdok eltüntetését.

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645787 exmnbs1 Előzmény: #645773

valakik már tudhatják a másodfokú ítéletet

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645784 Zotya32 Előzmény: #645774

104 ft... és van egy 4 forintozó 400 db-os büfi :))

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645780 exmnbs1 Előzmény: #645519

érdekes egy érvelés azért kerüljék el mert ha kérdésessé válik akkor

véletlen sem azért mert kérdésessé válhat)))))

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645773 Zotya32 Előzmény: #645521

no, 18k eladás 110 ft-ra... lassan jöhetne az f.a. rally, 5 ft-os célárral :)

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

#645521 Grizzly Géza Előzmény: #645519

Érdekes egy weboldal ez,szinte csak az e szarral foglalkozik. Vajon ki szerkeszti? ;)

Re: nincs cím

#645263 exmnbs1 Előzmény: #645262

ez a pasas már tavaly június körül felmerült EOS-ostól pf topikban, akkoriban mikor Makra cégáről kiderült hogy nekik nem fizetnek

Re: nincs cím

#644329 exmnbs1 Előzmény: #644272

"A létrejött új társaságban az E-Starnak nem lesz többsgégi részesedése (kontrollja),

ennek megfelelően ezen tevékenység számai a márciustól már nem erősítik az E-star konszolidált

eredméynkimutatását."

ez kimaradt a mostani hírből

a negyedévesből pedig ez:

"ESEC Mielec 7.140 üzletrésszel fog rendelkezni, amely az EEPark üzletrészek 21,56%-át testesíti meg a jegyzettőkére vetítve."

Szász és elődjei munkájá…

#644274 walex

Szász és elődjei munkáját minősíti, hogy a hulladék cégek még a BÉT-en lehetnek.