Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#615525 Zotya32 Előzmény: #615522

Böjthe pakk meg az ehep-wamsler mutyi fog szavazni, szerintem kisbüfi nem lesz ott, max zsada.

amúgy nem is lehetett volna pénteken, mert akkor van az ehep-gyűlés... ahol ugye alapból megvan az 50%, viszont egyszerre azonos időben 2 helyen még ők sem tudnak ott lenni... re: Georgi Kornél :))

Re: nincs cím

#615516 Sly-- Előzmény: #615272

Mégsincs meg az 50% !!

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Mőködő Részvénytársaság (székhely: 1054 Budapest, Akadémia u. 7-9.) tájékoztatja a Tisztelt Részvényeseket, hogy a szabályszerűen regisztrált részvényesek számára tekintettel a 2013. április 19. napján 10 00 órára összehívott Közgyűlés határozatképessége nem lesz megállapítható, ezért az eredeti Közgyűlésen határozat nem hozható.

A megismételt Közgyűlés a meghívóban foglaltak szerint, 2013. április 30. napján 12 00 órakor kerül megtartásra az eredeti napirendi pontokkal, mely a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes.

Tájékoztatjuk továbbá a Tisztelt Részvényeseket, hogy a 2013. április 30-i megismételt Közgyőlésen a 2013. április 19-i Közgyőlésre a tulajdonosi megfeleltetés eredménye figyelembevételével a meghívóban foglaltak szerint, szabályszerően regisztrált részvényesek gyakorolhatják részvényesi jogaikat.

Re: nincs cím

#615272 Zotya32 Előzmény: #615270

miért lenne shortos? a jelek nem arra mutatnak, hogy 10 ft lenne a cél... vége a vagyonkezelésnek, és lehet, hogy a közgyűlés is sikeres lesz holnap, mivel nem jött hír, hogy nincs meg az 50%, van friss részvénykönyv, és én sem megyek már a közgyűlésre... ezek az apró kis jelek mind mind egy erősebb up-ot jósolnak remélhetőleg már idén.

műsorváltozás joga fenntartva! :))

Re: nincs cím

#615270 macika Előzmény: #615251

shortos?

mert ezeknél a balosoknál sose lehet tudni )))

kedvencünk, a fradi is kikapott sajna a honvédségtől

Re: nincs cím

#615252 Zotya32 Előzmény: #615251

amúgy itt meglesz az 50% az első közgyűlésre?? mivel a keg-ben szintén 17-én este 6-ig kellett leadni a részvételi szándékot, és ott nem volt meg, közzé is tették, itt meg nem jött róla hír... túl sok van már haveri kezekben, plusz még a Böjthe-pakk, szóval remélem, hogy most elsőre meglesz a közgyűlés, főleg úgy, hogy én hosszú évek után idén már nem megyek...

Re: nincs cím

#615038 macika Előzmény: #615005

1m vevő 1m eladó

jöhet a le fel kecsegtetés a hatis héten

kár hogy maguk veszik""" adják""

viccesek

Re: nincs cím

#614489 Zotya32 Előzmény: #614383

Ferencet megszívatták?? eco-ban vett 13-ért, phylben meg nem tudott eladni 34-ért, csak 33-ért??

Re: nincs cím

#614380 Elcamino65 Előzmény: #614316

Szerintem már ők sem tudják. (vicceltem)

rohadt profin keverik a lapokat.

Őszintém mondom,hogy nagyon kiváncsi vagyok a végkifejletre.

Én is úgy gondolom mint te. Itt nagy ............... várható.

Én a kivezetést nem gondolom hisz az igazán komoly pénzt itt a tőzsdén kereshetik.

APPORTOK (részvény eladások)

K.G féle "megmodulások"

stb

Re: nincs cím

#614316 Zotya32 Előzmény: #613916

ma volt 8K a 1309-re. az 40k papír, ezt még 34 ft-on vették meg, a hatin meg 35 ft az ár. ez most mit jelent?

Re: nincs cím

#613916 OdyMa Előzmény: #613760

Hihetetlen "csöcseid vannak" ezen a képen! Remélem élőben is hasonló kvalitásokkal bírsz. :)

Re: nincs cím

#613760 Sly-- Előzmény: #613758

:-)))

Azt is mellékesen a nyakába.:-)

Nem hinném, hogy sokat találkoznak.

Re: nincs cím

#613757 Sly-- Előzmény: #613746

Móré, ha tőzsdére akar jönni, behozza az Alpha-vet-et önmagában.

Én nem hinném, hogy itt még kavarni akar. Megkapta, amit akart.:-(