Re: nincs cím 2013. április 12. 19:42 Sly-- Előzmény: #613746 Móré, ha tőzsdére akar jönni, behozza az Alpha-vet-et önmagában. Én nem hinném, hogy itt még kavarni akar. Megkapta, amit akart.:-(