Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #613746

Móré, ha tőzsdére akar jönni, behozza az Alpha-vet-et önmagában.

Én nem hinném, hogy itt még kavarni akar. Megkapta, amit akart.:-(