Akkor nagy tanyabulit csapok az tuti:-))
Ki más? Remélem nagyot akarnak nyerni, és vmi módon idővel bőven 100 fölé küldik az árfolyamot.
Érdekesek ezek a napi forgalmak, vajon tényleg a bennfentesek adják, veszik egymást közt?
Valaki tudna egy könyvet :-))
KÖZGYŰLÉSI MEGHÍVÓ
A WAMSLER SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság (3100 Salgótarján, Rákóczi út 53-
55.) Igazgatósága ezúton értesíti Tisztelt Részvényeseit, hogy 2013. május 22. napján (szerda) 10:00 órai kezdettel tartja éves rendes közgyűlését.
A közgyűlés helyszíne: 1118 Budapest, Ménesi út 22. sz. Irodaház
Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés helye megegyezik az eredeti közgyűlés helyével, kezdetének időpontja 2013. június 3. napja (hétfő) 10.00 óra.
a többi adat majd május 2-3-a körül itt:
http://www.wamsler.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=264&Itemid=102〈=hu
a holland paraszt is a töltés jó oldalán legeltet inkább! :))
köszönjük nucika ))
ingatlanosok a elmúlt héten szépen mentek kint is
poppy_-ka, maga mit néz? még mindig a cseh 2 műsorát? :)
vagy 18k vett, figyeld csak a záró és nyitószakaszokat hogy fog villogni a könyv ))
záróban? az most van... a forgalom már nyárias... mi lesz itt júliusban? heti 3 nap kereskedés, a többi szünnap??
))) nem tudta elpasszolni 35-re
majd záróban megint "cselez" ))
Fecó nagyon ugrált nyitóban, azt sem tudta mit csináljon... :))
amúgy ez jó hír is vhol, mert ha nincs meg az 50%, akkor hivatalosan nincs több új nagytulaj, tehát kivezetés nem várható egyhamar... viszont jön vissza a gyógyszergyártás, így remélhetőleg ehep és a haveri kutyák egy erőteljesebb emelkedésen akarnak keresni.... persze nem 1-2 hónap alatt, ahogy 5+ év eltelt a lefelé úton, a felfelé vezető sem lesz sokkal rövidebb...
feco megint vett záróban trükkel
forintozó mindent visz ))
persze, de nem 4000 néven lesz, hanem 50-100 ciprusi meg egyéb llc címen lesznek nyilvántartva.
nem biztos, lehet több kézben is a "nagyröfi
elvégre 91m darabról van szó ami nem oiskóta mennyiség
kregben is ennyi lesz? ))
"Most már biztos,hogy a közkéz több mint 50%-ék.
Bukott az az elmélet,hogy a bennfentesek gyűjtik a több 5%-nál kisebb paketteket,hogy ne kelljen jelenteni.
A valóság az,hogy a részvény jelenleg is tele van beragadt kisbüfik tömkelegével.
link
fci"
amúgy ez nem biztos, mivel már van friss, keler általi adatok alapján készült részvénykönyv, akit érdekel, megnézheti a cégnél... persze, ha van papírja. :)
ha egyik nap unatkozom, majd megnézem, kíváncsi vagyok, hogy 4000-nél több, vagy kevesebb részvényes van-e.