Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#617018 Zotya32 Előzmény: #617015

Ki más? Remélem nagyot akarnak nyerni, és vmi módon idővel bőven 100 fölé küldik az árfolyamot.

Re: nincs cím

#617015 kerikoma Előzmény: #616400

Érdekesek ezek a napi forgalmak, vajon tényleg a bennfentesek adják, veszik egymást közt?

Valaki tudna egy könyvet :-))

Re: nincs cím

#616400 Zotya32 Előzmény: #616264

KÖZGYŰLÉSI MEGHÍVÓ

A WAMSLER SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság (3100 Salgótarján, Rákóczi út 53-

55.) Igazgatósága ezúton értesíti Tisztelt Részvényeseit, hogy 2013. május 22. napján (szerda) 10:00 órai kezdettel tartja éves rendes közgyűlését.

A közgyűlés helyszíne: 1118 Budapest, Ménesi út 22. sz. Irodaház

Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés helye megegyezik az eredeti közgyűlés helyével, kezdetének időpontja 2013. június 3. napja (hétfő) 10.00 óra.

a többi adat majd május 2-3-a körül itt:

http://www.wamsler.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=264&Itemid=102〈=hu

Re: nincs cím

#615715 macika Előzmény: #615691

vagy 18k vett, figyeld csak a záró és nyitószakaszokat hogy fog villogni a könyv ))

Re: nincs cím

#615691 Zotya32 Előzmény: #615689

záróban? az most van... a forgalom már nyárias... mi lesz itt júliusban? heti 3 nap kereskedés, a többi szünnap??

Re: nincs cím

#615646 Zotya32 Előzmény: #615516

amúgy ez jó hír is vhol, mert ha nincs meg az 50%, akkor hivatalosan nincs több új nagytulaj, tehát kivezetés nem várható egyhamar... viszont jön vissza a gyógyszergyártás, így remélhetőleg ehep és a haveri kutyák egy erőteljesebb emelkedésen akarnak keresni.... persze nem 1-2 hónap alatt, ahogy 5+ év eltelt a lefelé úton, a felfelé vezető sem lesz sokkal rövidebb...

Re: nincs cím

#615580 Zotya32 Előzmény: #615531

persze, de nem 4000 néven lesz, hanem 50-100 ciprusi meg egyéb llc címen lesznek nyilvántartva.

Re: nincs cím

#615531 macika Előzmény: #615530

nem biztos, lehet több kézben is a "nagyröfi

elvégre 91m darabról van szó ami nem oiskóta mennyiség

kregben is ennyi lesz? ))

Re: nincs cím

#615530 Zotya32 Előzmény: #615525

"Most már biztos,hogy a közkéz több mint 50%-ék.

Bukott az az elmélet,hogy a bennfentesek gyűjtik a több 5%-nál kisebb paketteket,hogy ne kelljen jelenteni.

A valóság az,hogy a részvény jelenleg is tele van beragadt kisbüfik tömkelegével.

link

fci"

amúgy ez nem biztos, mivel már van friss, keler általi adatok alapján készült részvénykönyv, akit érdekel, megnézheti a cégnél... persze, ha van papírja. :)

ha egyik nap unatkozom, majd megnézem, kíváncsi vagyok, hogy 4000-nél több, vagy kevesebb részvényes van-e.