Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #615270miért lenne shortos? a jelek nem arra mutatnak, hogy 10 ft lenne a cél... vége a vagyonkezelésnek, és lehet, hogy a közgyűlés is sikeres lesz holnap, mivel nem jött hír, hogy nincs meg az 50%, van friss részvénykönyv, és én sem megyek már a közgyűlésre... ezek az apró kis jelek mind mind egy erősebb up-ot jósolnak remélhetőleg már idén.
műsorváltozás joga fenntartva! :))