Ez igaz. De azért mert 10x nem értünk egyet, ez nem azt jelenti, hogy valamelyikünk ezt szemére hányhatná a másiknak. Most végre kiderül, mi itt az igazság. (Nekem még soha nem okozott problémát, ha egy tévedésemet el kellett ismernem. Nem én szoktam "kussolni", ha rámpirítanak. Inkább még azért is betámadnak, ha gratulálok valakinek a jó meglátásáért. :D )