Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#611183 Trisz Előzmény: #610875

Ez igaz. De azért mert 10x nem értünk egyet, ez nem azt jelenti, hogy valamelyikünk ezt szemére hányhatná a másiknak. Most végre kiderül, mi itt az igazság. (Nekem még soha nem okozott problémát, ha egy tévedésemet el kellett ismernem. Nem én szoktam "kussolni", ha rámpirítanak. Inkább még azért is betámadnak, ha gratulálok valakinek a jó meglátásáért. :D )

Re: nincs cím

#611035 Sly-- Előzmény: #611027

Nem, nem tervezek belevenni a pénzmosodába.

Esetleg ha tényleg valami nagyon pozitív történik.

Re: nincs cím

#611029 macika Előzmény: #611027

jajj

buxer sok mindent ígért névértéknél

dagályos buli, vörös haj stb. stb.

köszönöm a tom és jerry leveleket ))

Re: nincs cím

#611027 Zotya32 Előzmény: #610813

nem kéne lassan venni?? tudom, nem lehet lemaradni... de nekem itt vmi gyanús... egyik nap még valóra válhat buxer bá álma, hogy felfügg, és vhol a csillagos egekben nyit ki az árfolyam :))

Re: nincs cím

#611009 Zotya32 Előzmény: #611008

nem néztem, akkor zárt, de mi van a többivel? ez amúgy akkor short volt? mert ma nem öntötték, hanem kivették a 35 ft-ot, és abban amúgy volt egyben 100k-s pakk is...

Re: nincs cím

#610942 exmnbs1 Előzmény: #610891

A BGP-15 jelű vegyületet csaknem két évtizede fedezte fel dr. Literáti Nagy Péter......

Re: nincs cím

#610891 macika Előzmény: #610876

egyedül sose tudják megcsinálni, nincs annyi pénz

csak a támogatások meg egyebek

ha nem tudják eladni valakinek / eddig se akarták / akkor mi lesz?

Re: nincs cím

#610875 macika Előzmény: #610871

akkor jó

minden évben 10x erről van vita ))

sztem soknak van sok kisebb darabszámmal / pár ezer /

Re: nincs cím

#610871 Trisz Előzmény: #610823

Tehát a 15 millió 30%-a. 4.5millió körül? Én ezt nagyon nem tudom elképzelni, de majd meglátjuk.

Re: nincs cím

#610865 macika Előzmény: #610859

tényleg ezek idén nem nyomultak még "hírekkel"

minden évben tavasszal szokták az "eerre is jó lesz" szöveget nyomni ))

mióta is 10 éve? )

Re: nincs cím

#610859 exmnbs1 Előzmény: #610839

Semmi az izomsorvadással kapcsolatos 2012-es egérkíséréletekről, sem az előző emberkísérletek eredményéről

a molekulát hol ilyen hol olyan betegségre vizsgálják aztán elhal a téma és jön egy másik betegség

Re: nincs cím

#610839 Miguel Előzmény: #610835

Már úgy értem, az elejével. Az NGENE közelébe sem fognak engedni minket!

:(

Re: nincs cím

#610836 Miguel Előzmény: #610817

Macika!

"Szerintem sincs, 1-1,5 milliónál több a kicsiknél.... "

Ezt írtam.

Ez = ezzel: van pár embertársunk, akinél van kb. ennyi, összesen!

:)