Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #610813

nem kéne lassan venni?? tudom, nem lehet lemaradni... de nekem itt vmi gyanús... egyik nap még valóra válhat buxer bá álma, hogy felfügg, és vhol a csillagos egekben nyit ki az árfolyam :))