Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #610876

egyedül sose tudják megcsinálni, nincs annyi pénz

csak a támogatások meg egyebek

ha nem tudják eladni valakinek / eddig se akarták / akkor mi lesz?