Re: nincs cím 2013. április 4. 17:28 macika Előzmény: #610876 egyedül sose tudják megcsinálni, nincs annyi pénz csak a támogatások meg egyebek ha nem tudják eladni valakinek / eddig se akarták / akkor mi lesz?