Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #610729ha sok az offshore lovag, akkor kicsi a közkéz és nagy a baráti kör... ez akár jó is lehet, attól függ, mi a tervük... n-gene-ről jönne egy jó hír, akkor lehetne értelme a gyógyszergyártási főtevékenység újbóli felvételének, és akkor még itt bármi lehetne... de azért ennek nagyon pici az esélye..