Re: nincs cím 2013. április 4. 17:12 macika Előzmény: #610859 tényleg ezek idén nem nyomultak még "hírekkel" minden évben tavasszal szokták az "eerre is jó lesz" szöveget nyomni )) mióta is 10 éve? )