látszik... re: tolvajbanda
hát kvára kíváncsi vagyok erre most.....ez az év nagy részében már az új vezetés eredményeit lehet felfedezni....
Most vajon mit írtak le?
1 milliárd bukó. Netán a kályhás cég megaveszteséges? Kezdik újra
http://bet.hu/newkibdata/113613300/PH_El_terjeszt_sek20130329.pdf
Határozati javaslat
A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti
beszámolóját 2 357 020 eFt mérleg-főösszeggel, -1 012 176 eFt mérleg szerinti
eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal:
A. Befektetett eszközök: 2 205 854 eFt
B. Forgóeszközök: 151 144 eFt
C. Aktív időbeli elhatárolás: 22 eFt
Eszközök összesen: 2 357 020 eFt
D. Saját tőke: 2 322 192 eFt
ebből jegyzett tőke 2 294 170 eFt
E. Kötelezettségek: 33 247 eFt
F. Passzív időbeli elhatárolások: 1 581 eFt
Források összesen: 2 357 020 eFt Az előterjesztett adatok a könyvvizsgáló nyilatkozata alapján a Közgyűlésig
módosulhatnak.
3. napirendi pont
Az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye alapján az
Igazgatótanács a Közgyűlés elé terjeszti a Társaság 2012. évi Számviteli törvény
szerinti konszolidált beszámolóját elfogadásra.
Határozati javaslat
A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti
konszolidált pénzügyi helyzet kimutatását 3 869 517 eFt mérleg-főösszeggel,
-800 574 eFt időszaki eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal:
ez a grafikon a Szovjetunió acél termelésének a felfutására emlékeztet Ferenc.
Tavaly is ennyi volt, nem szórják ki. Van még nekik bőven. re: wamsleres kakadu és klima
http://bet.hu/newkibdata/113600869/EHEP_Nyrt._kiegmell__2012vegleges.pdf
PHYLAXIA 1912. Holding
Nyrt.
25,-Ft 394.181 db 9.854.525,-Ft 9.854.525,-Ft
Az Első Hazai Energia-portfolió Nyilvánosan Működő Részvénytársaság 2012. évi főbb gazdálkodási adatai, valamint az igazgatóság, az audit bizottság és a felügyelő bizottság javaslatai a társaság 2013. április 19-i közgyűléséhez kapcsolódóan. Közgyűlési anyagok, határozati javaslatok
http://bet.hu/topmenu/kibocsatok/kibocsatoi_hirek/113600869.html
és ezt se feledjük el, ilyen sem történt eddig, pedig párszor kértük már...
"A Közgyűlést megelőző részvénykönyv-lezáráshoz kapcsolódóan az Igazgatótanács a részvénykönyvben szereplő, korábban bevezetett valamennyi adatot törli, és ezzel egyidejűleg a tulajdonosi megfeleltetés eredményének megfelelő adatokat a részvénykönyvbe bejegyzi."
igen, nekem is ezt mutatja...
lehet, nem tudom. keress rá te is:
http://www.e-cegjegyzek.hu/index.html
"
902. A cég tevékenysége
9/189.
2120 '08 Gyógyszerkészítmény gyártása
Főtevékenység.
Bejegyzés kelte: 2013/02/03
Hatályos: 2013/02/03 ..."
http://www.bpallatorvos.hu/hatarozatok_2010febr23.pdf
"A vezetőség a 2007-2009. közötti időszakra vonatkozó továbbképzési követelmények
nem teljesítése miatt a szükséges továbbképzési pontszámok igazolásának időpontjáig,
de legfeljebb 6 hónap időtartamra határozattal visszavonta a következő tagjaink
magán-állatorvosi működési engedélyét: dr. Országh Georges, dr. Böjthe Kálmán,
dr. Deli Pál, dr. Hacco Oren, dr. Molnos Levente, dr. Szemerédi Gyula."
Túl sok Böjthe nem szaladgál hazánkban, szóval lehet miatta / kapcsolatai miatt tér vissza a gyógyszegyártás?
(Azóta már visszakaphatta a működési engedélyét is)
egyébként egy ilyen változást a béten nem kell bejelenteni? alapító okirat változása vagy mit tudom én....
majd az állatost beapportálják oszt kész
aztán az afrikai vadász - tp megint it-s lesz )))
"Mr_insider (Kezdő fórumozó) Re: nincs cím Címzett: @Zotya32
A kivezetésnek mi értelme lenne? szvsz nem azért szállt be az új tulajkör,h beapportálják kályháikat és utána meg kivezessék a tőzsdéről.....önmagában véve nem egy cash termelő cég ez a phyl holding,h magán kézbe kerüljön...."
A kályha azért kellett (talán), hogy minél nagyobb legyen a tulajdoni arányuk. A kivezetés meg azért merülhet fel, mert vmi miatt a vagyonkezelés dobva lett, és visszajött a gyógyszergyártás. No, de a mai ismereteink szerint a jelenlegi cégcsoportnak köze nincs a gyógyszergyártáshoz... leszámítva az n-ganés részesedést.. amúgy arról semmi hír, hogyan alakul a molekula...
kályhás-apportból gyógyszergyártás nem lesz, a phyl-pharma Móréé, az Alpha holding része, az szintén nem kerül ide vissza. Euro-generál kőműves cég, mp3-ból is csak a nyugtató zene szól... bremer pharma ugye ugrott.
meglátjuk, vminek változnia kell, ha igaz, amit a cégjegyzékben látunk.