Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Zotya32

"Mr_insider (Kezdő fórumozó) Re: nincs cím Címzett: @Zotya32

A kivezetésnek mi értelme lenne? szvsz nem azért szállt be az új tulajkör,h beapportálják kályháikat és utána meg kivezessék a tőzsdéről.....önmagában véve nem egy cash termelő cég ez a phyl holding,h magán kézbe kerüljön...."

A kályha azért kellett (talán), hogy minél nagyobb legyen a tulajdoni arányuk. A kivezetés meg azért merülhet fel, mert vmi miatt a vagyonkezelés dobva lett, és visszajött a gyógyszergyártás. No, de a mai ismereteink szerint a jelenlegi cégcsoportnak köze nincs a gyógyszergyártáshoz... leszámítva az n-ganés részesedést.. amúgy arról semmi hír, hogyan alakul a molekula...

kályhás-apportból gyógyszergyártás nem lesz, a phyl-pharma Móréé, az Alpha holding része, az szintén nem kerül ide vissza. Euro-generál kőműves cég, mp3-ból is csak a nyugtató zene szól... bremer pharma ugye ugrott.

meglátjuk, vminek változnia kell, ha igaz, amit a cégjegyzékben látunk.