Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#609427 Mr_insider Előzmény: #609403

hát kvára kíváncsi vagyok erre most.....ez az év nagy részében már az új vezetés eredményeit lehet felfedezni....

Re: nincs cím

#609403 Zotya32 Előzmény: #609382

Most vajon mit írtak le?

1 milliárd bukó. Netán a kályhás cég megaveszteséges? Kezdik újra

Re: nincs cím

#609382 Zotya32 Előzmény: #609370

http://bet.hu/newkibdata/113613300/PH_El_terjeszt_sek20130329.pdf

Határozati javaslat

A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti

beszámolóját 2 357 020 eFt mérleg-főösszeggel, -1 012 176 eFt mérleg szerinti

eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal:

A. Befektetett eszközök: 2 205 854 eFt

B. Forgóeszközök: 151 144 eFt

C. Aktív időbeli elhatárolás: 22 eFt

Eszközök összesen: 2 357 020 eFt

D. Saját tőke: 2 322 192 eFt

ebből jegyzett tőke 2 294 170 eFt

E. Kötelezettségek: 33 247 eFt

F. Passzív időbeli elhatárolások: 1 581 eFt

Források összesen: 2 357 020 eFt Az előterjesztett adatok a könyvvizsgáló nyilatkozata alapján a Közgyűlésig

módosulhatnak.

3. napirendi pont

Az Igazgatótanács előterjesztése, az Audit Bizottság véleménye alapján az

Igazgatótanács a Közgyűlés elé terjeszti a Társaság 2012. évi Számviteli törvény

szerinti konszolidált beszámolóját elfogadásra.

Határozati javaslat

A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti

konszolidált pénzügyi helyzet kimutatását 3 869 517 eFt mérleg-főösszeggel,

-800 574 eFt időszaki eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal:

Re: nincs cím

#609181 Zotya32 Előzmény: #609173

Tavaly is ennyi volt, nem szórják ki. Van még nekik bőven. re: wamsleres kakadu és klima

Re: nincs cím

#609062 Zotya32 Előzmény: #609058

és ezt se feledjük el, ilyen sem történt eddig, pedig párszor kértük már...

"A Közgyűlést megelőző részvénykönyv-lezáráshoz kapcsolódóan az Igazgatótanács a részvénykönyvben szereplő, korábban bevezetett valamennyi adatot törli, és ezzel egyidejűleg a tulajdonosi megfeleltetés eredményének megfelelő adatokat a részvénykönyvbe bejegyzi."

Re: nincs cím

#609050 Zotya32 Előzmény: #609046

http://www.bpallatorvos.hu/hatarozatok_2010febr23.pdf

"A vezetőség a 2007-2009. közötti időszakra vonatkozó továbbképzési követelmények

nem teljesítése miatt a szükséges továbbképzési pontszámok igazolásának időpontjáig,

de legfeljebb 6 hónap időtartamra határozattal visszavonta a következő tagjaink

magán-állatorvosi működési engedélyét: dr. Országh Georges, dr. Böjthe Kálmán,

dr. Deli Pál, dr. Hacco Oren, dr. Molnos Levente, dr. Szemerédi Gyula."

Túl sok Böjthe nem szaladgál hazánkban, szóval lehet miatta / kapcsolatai miatt tér vissza a gyógyszegyártás?

(Azóta már visszakaphatta a működési engedélyét is)

Re: nincs cím

#609049 Mr_insider Előzmény: #609043

egyébként egy ilyen változást a béten nem kell bejelenteni? alapító okirat változása vagy mit tudom én....

Re: nincs cím

#609046 macika Előzmény: #609043

majd az állatost beapportálják oszt kész

aztán az afrikai vadász - tp megint it-s lesz )))

"Mr_insider (Kezdő fórum…

#609043 Zotya32

"Mr_insider (Kezdő fórumozó) Re: nincs cím Címzett: @Zotya32

A kivezetésnek mi értelme lenne? szvsz nem azért szállt be az új tulajkör,h beapportálják kályháikat és utána meg kivezessék a tőzsdéről.....önmagában véve nem egy cash termelő cég ez a phyl holding,h magán kézbe kerüljön...."

A kályha azért kellett (talán), hogy minél nagyobb legyen a tulajdoni arányuk. A kivezetés meg azért merülhet fel, mert vmi miatt a vagyonkezelés dobva lett, és visszajött a gyógyszergyártás. No, de a mai ismereteink szerint a jelenlegi cégcsoportnak köze nincs a gyógyszergyártáshoz... leszámítva az n-ganés részesedést.. amúgy arról semmi hír, hogyan alakul a molekula...

kályhás-apportból gyógyszergyártás nem lesz, a phyl-pharma Móréé, az Alpha holding része, az szintén nem kerül ide vissza. Euro-generál kőműves cég, mp3-ból is csak a nyugtató zene szól... bremer pharma ugye ugrott.

meglátjuk, vminek változnia kell, ha igaz, amit a cégjegyzékben látunk.