Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #609043egyébként egy ilyen változást a béten nem kell bejelenteni? alapító okirat változása vagy mit tudom én....
egyébként egy ilyen változást a béten nem kell bejelenteni? alapító okirat változása vagy mit tudom én....