Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Országos sztrájk Görögor…

#630080 macika

Országos sztrájk Görögországban a közmédia bezárása ellen

Forrás: MTI | 2013. június 13. csütörtök 09:30 | | A+ A- | Megosztás:

Az egész országra kiterjedő sztrájk kezdődött csütörtökön Görögországban az állami televízió és rádió (ERT) minapi váratlan bezárása ellen.

.

amúgy írhatták volna hogy matgab megjelenése ellen van )))

http://www.hirado.hu/Hirek/2013/06/13/09/Orszagos_sztrajk_Gorogorszagban_a_kozmedia_bezarasa_ellen_.aspx

Re: nincs cím

#628931 macika Előzmény: #628916

igen! ezt úgy hívják last minute faktor !

.

egyébként /ha nem titok/ szabadna megkérdezem, hogy hova vetted a jegyed?

csakhogy felkészülhessünk a csapásra.

csak nem törökbe? mert ott már lázadoznak ellened )))

Re: nincs cím

#608441 Pyxis Előzmény: #608439

Matgab szerintem vegyél nyugodtan MTel-t, osztalékrally nem lesz ugyan, de néhány %-os kockázati felárért megéri. Oszti után visszatölti majd a rést, eléggé kecsege.

Re: nincs cím

#608439 Tapasz Előzmény: #608394

Könyörgöm mtelt nehogy vegyél :-)

És a ricsit meddig akarod még tartani?

Vegyél egist, vagy fhb-t, mert azok nincsenek, és szerencsére nincs állampapírom sem.

A tbsz államosítással egy kicsit megijesztettél :-))

Re: nincs cím

#608421 prfecó Előzmény: #608394

maestro egy hét alatt ugye nem tudod el tudod intézni ?????????

Húsvétra még nyugodtan szeretnék elutazni :-))) , de április 8-tól már tőzsdézek szívesen o:))

Re: nincs cím

#608414 Bendeguz Előzmény: #608409

a matgab jelenség számlájára írható, hogy csökken a hozam és erősödik a forint?

Re: nincs cím

#608405 Bendeguz Előzmény: #608394

egy darabra is működik a -15%? adok 10 dollárt és venni kéne 1 db MUX-ot. vissza akarok szállni olcsóbban. :P