Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#608394 matgab Előzmény: #606293

mai nap: további állampapír vételek... Mi lesz ebből??

Kamatcsökkentési sorozat? Államcsőd? Adó az állampapír állományra? TBSZ számlák államosítása??

Re: nincs cím

#606276 matgab Előzmény: #606113

lecsapok az abszolút hozamú alapokra...

Ez mit jelent vajon totális teljeskörű pénzügyi világvégét?

Re: nincs cím

#606113 macika Előzmény: #605381

amint látszik a piacok feszülten várják a döntésedet

(határozott smiley?)

Re: nincs cím

#605755 prfecó Előzmény: #605676

matgab , Te vitted az orosz Gazprom ajánlatot Cyprusra ??????

vagy EU-IMF bérenc vagy :-))

Re: nincs cím

#605418 prfecó Előzmény: #605413

Könyörgöm , szeretnék hazajönni Ausztriából és Husvétkor is vannak programjaim .

Addig ne fektess be a Világbéke című programba))

Re: nincs cím

#605403 macika Előzmény: #605381

ezt a 10%-t törvénybe kellene iktatni, mint a rezsicsökkentést ))

a pepegab nem a rokonod véletlenül? nála mondjuk a 10% az indulás, általában 40-50% az alap )))

Re: nincs cím

#605381 matgab Előzmény: #605055

itthon vagyok már...:-)

Na a richter meghozta a minusz -10%-ot...Most hogy eladtam a lakásom, azóta esett is a HUF az EUR-hoz képest 10%-ot...

Most csak az a kérdés, hogy hova csapjak le ezzel a pénzzel... ~:-| (Gondolkodó smiley)

Re: nincs cím

#605055 macika Előzmény: #604715

na lássuk a hétvégét

amint látszik matgab elindult kocsival hazafele

s egyből katasztrófa helyzetet hirdettek idehaza (is) 30 cm hó, hóakadályok, hóátfúvás, lezárt utak

köszönjük tavaszgab

Re: nincs cím

#604715 prfecó Előzmény: #604690

fogadunk , hogy matgab a fogadóirodáknál európai pápára tett lóvét ))

már Rómában van, nem ilyennek ismertem o:))

Re: nincs cím

#604706 Bendeguz Előzmény: #604705

előre felvenni a pozikat tőkeáttéttel. szerintem megtérülne a kirándulás mindenki számára! :D

Re: nincs cím

#604690 macika Előzmény: #604372

most hogy matgab kint

.megünnepelte az új pápát,

.forint is "erősödget"

.a fradi is nyert

.a meteor is elkerült minket

.a richter esik tovább

. mi jöhet még?.