Re: nincs cím 2013. március 26. 22:19 matgab Előzmény: #606293 mai nap: további állampapír vételek... Mi lesz ebből?? Kamatcsökkentési sorozat? Államcsőd? Adó az állampapír állományra? TBSZ számlák államosítása??