Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #606293

mai nap: további állampapír vételek... Mi lesz ebből??

Kamatcsökkentési sorozat? Államcsőd? Adó az állampapír állományra? TBSZ számlák államosítása??