Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #605055

itthon vagyok már...:-)

Na a richter meghozta a minusz -10%-ot...Most hogy eladtam a lakásom, azóta esett is a HUF az EUR-hoz képest 10%-ot...

Most csak az a kérdés, hogy hova csapjak le ezzel a pénzzel... ~:-| (Gondolkodó smiley)