mai nap: további állampapír vételek... Mi lesz ebből??
Kamatcsökkentési sorozat? Államcsőd? Adó az állampapír állományra? TBSZ számlák államosítása??
mai nap: további állampapír vételek... Mi lesz ebből??
Kamatcsökkentési sorozat? Államcsőd? Adó az állampapír állományra? TBSZ számlák államosítása??
ez elég semleges
pedig a hati topikban már felkészítettem az embereket )))
lecsapok az abszolút hozamú alapokra...
Ez mit jelent vajon totális teljeskörű pénzügyi világvégét?
amint látszik a piacok feszülten várják a döntésedet
(határozott smiley?)
matgab , Te vitted az orosz Gazprom ajánlatot Cyprusra ??????
vagy EU-IMF bérenc vagy :-))
Még ott van, hétvégére érkezett nyaralni és bankbetétet nyitni! :)))
Könyörgöm , szeretnék hazajönni Ausztriából és Husvétkor is vannak programjaim .
Addig ne fektess be a Világbéke című programba))
ennyi pénzzel országokat döntesz be, ebből háború lesz...
ezt a 10%-t törvénybe kellene iktatni, mint a rezsicsökkentést ))
a pepegab nem a rokonod véletlenül? nála mondjuk a 10% az indulás, általában 40-50% az alap )))
itthon vagyok már...:-)
Na a richter meghozta a minusz -10%-ot...Most hogy eladtam a lakásom, azóta esett is a HUF az EUR-hoz képest 10%-ot...
Most csak az a kérdés, hogy hova csapjak le ezzel a pénzzel... ~:-| (Gondolkodó smiley)
na lássuk a hétvégét
amint látszik matgab elindult kocsival hazafele
s egyből katasztrófa helyzetet hirdettek idehaza (is) 30 cm hó, hóakadályok, hóátfúvás, lezárt utak
köszönjük tavaszgab
fogadunk , hogy matgab a fogadóirodáknál európai pápára tett lóvét ))
már Rómában van, nem ilyennek ismertem o:))
előre felvenni a pozikat tőkeáttéttel. szerintem megtérülne a kirándulás mindenki számára! :D
fizessük be egy világ körüli útra, lenne vidámság :)