Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604487 Zotya32 Előzmény: #604486

jó a könyv... ki/be ugrálnak a vevők/eladók... néha van 150k eladó 35-ért, néha nincs... :))

Re: nincs cím

#604482 Sly-- Előzmény: #604480

persze, 40 felett üres

ahogy 36 felett is üres volt, most mégis vannak

36 még mindig ellenállás és kritikus szint

Re: nincs cím

#604480 Zotya32 Előzmény: #604478

nekem nincs mire figyelni, volt már 30 alatt is... az,, hogy most 38 is volt, csak szépségtapasz, ha ennyire hülék, hogy hagyják visszaesni az az ő bajuk, ma simán kiakasztható lett volna, és holnap indult volna az őrület, 40 felett üres a könyv.

Re: nincs cím

#604476 Zotya32 Előzmény: #604474

persze, mint mindig :)

itt már volt tömés az elmúlt 5 évben, akkor elvileg megtelt, re 100% közkéz.

levegőt kell engedni a palackba, hogy legyen hely tömni, de ahhoz még innen jóval fentebb kell engedni...

meglátjuk, én nem gondolom, hogy a phyl-ben tiltott lenne egy nagy meghúzás akár 100 ft környékére, ha egy 0 kredit, meg fuso, meg e-star cs.a. tud triplázni, akkor egy ilyen "remek", nyereséges cég is tud(hat) :))

Re: nincs cím

#604472 macika Előzmény: #604469

nem sokára kgy lesz ott

elég érdekes lesz főleg mennyi kisröfi fog elmenni

re 1 évvel ezelőtti phyl gyűlés

Re: nincs cím

#604464 Zotya32 Előzmény: #604462

nincs itt semmi...

Fecó forintozik csak :))

vajon vett, vagy most dühöng, hogy a 31-es vételt 32-ért eladta pár napja??