Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604474

persze, mint mindig :)

itt már volt tömés az elmúlt 5 évben, akkor elvileg megtelt, re 100% közkéz.

levegőt kell engedni a palackba, hogy legyen hely tömni, de ahhoz még innen jóval fentebb kell engedni...

meglátjuk, én nem gondolom, hogy a phyl-ben tiltott lenne egy nagy meghúzás akár 100 ft környékére, ha egy 0 kredit, meg fuso, meg e-star cs.a. tud triplázni, akkor egy ilyen "remek", nyereséges cég is tud(hat) :))