Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604478

nekem nincs mire figyelni, volt már 30 alatt is... az,, hogy most 38 is volt, csak szépségtapasz, ha ennyire hülék, hogy hagyják visszaesni az az ő bajuk, ma simán kiakasztható lett volna, és holnap indult volna az őrület, 40 felett üres a könyv.