sok forintozó volt
azokból a fele bukcsika
jó a könyv... ki/be ugrálnak a vevők/eladók... néha van 150k eladó 35-ért, néha nincs... :))
1:1-ben cserélhető fuso-val... itt a lehetőség... :)
tömni nagyobb buli rendszeresen mint rallit rendezni nekik
persze, 40 felett üres
ahogy 36 felett is üres volt, most mégis vannak
36 még mindig ellenállás és kritikus szint
nekem nincs mire figyelni, volt már 30 alatt is... az,, hogy most 38 is volt, csak szépségtapasz, ha ennyire hülék, hogy hagyják visszaesni az az ő bajuk, ma simán kiakasztható lett volna, és holnap indult volna az őrület, 40 felett üres a könyv.
persze, mint mindig :)
itt már volt tömés az elmúlt 5 évben, akkor elvileg megtelt, re 100% közkéz.
levegőt kell engedni a palackba, hogy legyen hely tömni, de ahhoz még innen jóval fentebb kell engedni...
meglátjuk, én nem gondolom, hogy a phyl-ben tiltott lenne egy nagy meghúzás akár 100 ft környékére, ha egy 0 kredit, meg fuso, meg e-star cs.a. tud triplázni, akkor egy ilyen "remek", nyereséges cég is tud(hat) :))
nem sokára kgy lesz ott
elég érdekes lesz főleg mennyi kisröfi fog elmenni
re 1 évvel ezelőtti phyl gyűlés
annak is először kifeneklés jár...
39et szépen pufferelik