Re: nincs cím 2013. március 13. 13:22 Zotya32 Előzmény: #604453 és beszálltál? :) vagy még mindig nincs itt semmi?? érdekes, hogy ma megjelent a cikk.... tegnap már volt bent nagyobb vevő... ma meg kitépik... 154k kell a kiakasztáshoz...