megveszem :)szép akasztás
megveszem :)szép akasztás
és beszálltál? :)
vagy még mindig nincs itt semmi??
érdekes, hogy ma megjelent a cikk....
tegnap már volt bent nagyobb vevő...
ma meg kitépik...
154k kell a kiakasztáshoz...
nem mindegy, mert az 1m vevő átlép eladóra akkor mi van?
tök mindegy ki keveri... üres a könyv már 40 fele...
igen, bennfentesek keverik rendesen
mondjuk 91mdarabhoz képest nem sok )
forgalom is jó napok óta
Nem értem az ilyen fájdalmakat, bármikor be lehet szállni.
"(#208743) Re: Bejelentés
Értékelés: 0
előzmény (#208741: sly36) | válasz erre | Ma, 12:26
tudom én is a hati kifutást,ez az apport hir nem kéne ide.
meg ez a brutál vételi az eladáshoz képest.
öszintén bevallom fájna ha most szállna el.
d_mode"
sokaknak fájna, ha most szállna el.... :(
és miért nem kapják ki mit gondolsz?
csak nem azért mert pufferek?
töltik azt a 34-et rendesen
36 fölött lenne esélye továbbra is
de fene tudja, mit csinálnak, csak a mutyi van, bármi lehet
miért ne jöhetne kitörés 3 év punnyadás után??? itt miért tilos erre számítani??
lehetne 60 is vagy 100, ahogy a bennfentesek akarják...
34-et kell kiszedni és elszáll
szép lesz ez.. illene kicsit pattanni 40 fölé...
jönnek fuso-ból is
félnek tőle mint a tűztől.. senki nem mer forintozni benne