Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604459 Zotya32 Előzmény: #604453

és beszálltál? :)

vagy még mindig nincs itt semmi??

érdekes, hogy ma megjelent a cikk....

tegnap már volt bent nagyobb vevő...

ma meg kitépik...

154k kell a kiakasztáshoz...

Re: nincs cím

#604442 Zotya32 Előzmény: #604441

"(#208743) Re: Bejelentés

Értékelés: 0

előzmény (#208741: sly36) | válasz erre | Ma, 12:26

tudom én is a hati kifutást,ez az apport hir nem kéne ide.

meg ez a brutál vételi az eladáshoz képest.

öszintén bevallom fájna ha most szállna el.

d_mode"

sokaknak fájna, ha most szállna el.... :(

Re: nincs cím

#604435 Sly-- Előzmény: #604432

töltik azt a 34-et rendesen

36 fölött lenne esélye továbbra is

de fene tudja, mit csinálnak, csak a mutyi van, bármi lehet

Re: nincs cím

#604432 Zotya32 Előzmény: #604430

miért ne jöhetne kitörés 3 év punnyadás után??? itt miért tilos erre számítani??

lehetne 60 is vagy 100, ahogy a bennfentesek akarják...

34-et kell kiszedni és elszáll

Re: nincs cím

#604427 Zotya32 Előzmény: #604426

szép lesz ez.. illene kicsit pattanni 40 fölé...

jönnek fuso-ból is

félnek tőle mint a tűztől.. senki nem mer forintozni benne

Re: nincs cím

#604425 Zotya32 Előzmény: #604418

300k vétel 33-ról...

itt vmi lesz

2 millió vevő... eladó alig van

34 elfogy ki is akadhat...

120k vevő 33-on