Re: nincs cím 2013. március 13. 11:50 Zotya32 Előzmény: #604426 szép lesz ez.. illene kicsit pattanni 40 fölé... jönnek fuso-ból is félnek tőle mint a tűztől.. senki nem mer forintozni benne