Re: nincs cím 2013. március 13. 12:04 Zotya32 Előzmény: #604430 miért ne jöhetne kitörés 3 év punnyadás után??? itt miért tilos erre számítani?? lehetne 60 is vagy 100, ahogy a bennfentesek akarják... 34-et kell kiszedni és elszáll