Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604430

miért ne jöhetne kitörés 3 év punnyadás után??? itt miért tilos erre számítani??

lehetne 60 is vagy 100, ahogy a bennfentesek akarják...

34-et kell kiszedni és elszáll