Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #604441"(#208743) Re: Bejelentés
Értékelés: 0
előzmény (#208741: sly36) | válasz erre | Ma, 12:26
tudom én is a hati kifutást,ez az apport hir nem kéne ide.
meg ez a brutál vételi az eladáshoz képest.
öszintén bevallom fájna ha most szállna el.
d_mode"
sokaknak fájna, ha most szállna el.... :(