Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#613705 cédrus Előzmény: #613685

Sikerült elég csúnyán belenyúlnom ma, szép vége lesz, úgy tűnik...régi szép e-staros időkben sikerül ennyit vesztenem, ha nem jön vissza legalább 1520-ig. Macika mit mondasz, certi KO (1450) mennyire van veszélyben a napokban?

Re: nincs cím

#607154 Bendeguz Előzmény: #607132

erős a gyanú a dupla aljra, mehet lassan a csatorna teteje felé. ha a ciprusi hírek nem indítják meg, akkor háború kell.

Re: nincs cím

#607132 Fornit Előzmény: #606119

Hétfőn vettem arany long centit, hátha felküldi a ciprusi hír, játékpakk csak, sosem figyeltem a mozgását, meg hogy mekkora pakkokat kötnek általában. Gondolom az erste hetente lecsal itt is 1 pontot, mint a tkom centiben.

Re: nincs cím

#606119 Bendeguz Előzmény: #606086

én úgy értesültem, hogy minden egyes kontraktus manipuláció. most akkor valaki tudományos tézist fog írni arról, hogy a bull piacon emelkednek az árak? nebassssz!

Re: nincs cím

#600505 Előzmény: #600480

Az könnyű, csak ki kell adni az ukázt a lakájmédiának.

Re: nincs cím

#600454 Bendeguz Előzmény: #599057

Napok óta kacagok ezen az elbszott éken, meg amit műveltek a szerencsétlen spekikkel. Felszúrás, leszúrás, fals fel, majd most megint le az ékből, hogy eredetileg kellett volna. A 61,8-as Fibo még okozhat meglepetést :D

http://i.imgur.com/eHqoSus.png