Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: Kis Magyar Abszurd

#9497 Hathor Előzmény: #8858

Ma visszarántották 495-re az árfolyamot. Esés 6.6%

Holnap zárás 520?

Re: Kis Magyar Abszurd

#8858 Hathor Előzmény: #8849

ahogy leírtam most látom, hogy a telekommal fej fej mellett küzd a papír :))

Re: Kis Magyar Abszurd

#8849 Hathor Előzmény: #8188

FHB-ba beugrott záróban egy 8.3K-s vétel 540-re és 530-ra hozták fel az árfolyamot.

485-530ig egész jó manapság :)

Re: Kis Magyar Abszurd

#8188 Hathor Előzmény: #8185

Azért egy kicsivel több benne a kötés. A héten elkezdték venni..

Re: Kis Magyar Abszurd

#7670 Bakiba Előzmény: #7093

Na azért vannak itt vicces kötése 9.28 1 db. 525 belehúztak:)

Re: Kis Magyar Abszurd

#7085 Bakiba Előzmény: #7076

Talpától az orráig + 180% és vígan él a Manó:)

Álom ,álom, édes álom........

Re: Kis Magyar Abszurd

#7076 Ragyas Előzmény: #7065

1m Forintal simán rajzolhatsz egy menőmanót a grafikonra.

Kis Magyar Abszurd

#7065 Bakiba

Így lehet egy bankpapir árfolyamát mozgatni kb. 5500 forinttal.

10 db. kötés -3%

Na ez a nem semmi :)

Re: Esik

#2157 Hathor Előzmény: #1847

bocsi, már nem voltam itt amikor írtál.

a reggeli eseményekről lemaradtam a linkjeid miatt.. zenét néztem :)))

Csak Ő lett a befutó.......

Esik

#1094 Hathor

Kissherceg tanácsára csak megnyitottam az FHB topicot.

FHB 503 lett, ami nem jó jel számomra, kiváncsi vagyok OTP valóban le megy-e erre

← Újabb hozzászólások 1821 - 1839 / 1839