Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kis Magyar Abszurd

Hathor Előzmény: #8188

FHB-ba beugrott záróban egy 8.3K-s vétel 540-re és 530-ra hozták fel az árfolyamot.

485-530ig egész jó manapság :)