Re: Kis Magyar Abszurd 2009. március 16. 23:16 Hathor Előzmény: #8188 FHB-ba beugrott záróban egy 8.3K-s vétel 540-re és 530-ra hozták fel az árfolyamot. 485-530ig egész jó manapság :)