Esik
HathorKissherceg tanácsára csak megnyitottam az FHB topicot.
FHB 503 lett, ami nem jó jel számomra, kiváncsi vagyok OTP valóban le megy-e erre
Kissherceg tanácsára csak megnyitottam az FHB topicot.
FHB 503 lett, ami nem jó jel számomra, kiváncsi vagyok OTP valóban le megy-e erre