Ma visszarántották 495-re az árfolyamot. Esés 6.6%
Holnap zárás 520?
Ma visszarántották 495-re az árfolyamot. Esés 6.6%
Holnap zárás 520?
nem tudom melyik papírnak nagyobb dicsőség :))
ahogy leírtam most látom, hogy a telekommal fej fej mellett küzd a papír :))
FHB-ba beugrott záróban egy 8.3K-s vétel 540-re és 530-ra hozták fel az árfolyamot.
485-530ig egész jó manapság :)
Azért egy kicsivel több benne a kötés. A héten elkezdték venni..
legalább heti kétszer van benne forgalom :)
Na azért vannak itt vicces kötése 9.28 1 db. 525 belehúztak:)
Talpától az orráig + 180% és vígan él a Manó:)
Álom ,álom, édes álom........
1m Forintal simán rajzolhatsz egy menőmanót a grafikonra.
és ez már magasnak számít :))
Így lehet egy bankpapir árfolyamát mozgatni kb. 5500 forinttal.
10 db. kötés -3%
Na ez a nem semmi :)
nédda mit találtam :), mocorog a papír lelkesen
bocsi, már nem voltam itt amikor írtál.
a reggeli eseményekről lemaradtam a linkjeid miatt.. zenét néztem :)))
Csak Ő lett a befutó.......
micsoda forgalom volt benne reggel és nem is szólsz :)
hétvégén majd csinálok róla elemzést, nem mintha segítene, de hátha :)
Kissherceg tanácsára csak megnyitottam az FHB topicot.
FHB 503 lett, ami nem jó jel számomra, kiváncsi vagyok OTP valóban le megy-e erre