Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Esik

Hathor Előzmény: #1847

bocsi, már nem voltam itt amikor írtál.

a reggeli eseményekről lemaradtam a linkjeid miatt.. zenét néztem :)))

Csak Ő lett a befutó.......