Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#572419 Sly-- Előzmény: #572304

Ne programozz már ilyen hüleségeket. Annak sokkal nagyobb az esélye, hogy itthon elüt egy villamos, mégis kimész minden nap az utcára. :-))))

Nyugi, most kigyulladt egy, statisztikai valószínűsége elég kicsi, hogy 1 hónapon belül kigyullad még egy. Nem ám ezért nem jössz haza, inkább fogd a koalákra, hogy nem bírod nélkülük.:-)))

Re: nincs cím

#570788 macika Előzmény: #569978

jók a koalás képek Z32 köszönjük

most már haza se akarna jönni a jó melegből )

Re: nincs cím

#569642 Keg Jenő Előzmény: #568680

Újpest az új szerzemény, Bruno Moraes vezérletével 3–0-ra legyőzte az Egert a Megyeri úton.

Re: nincs cím

#568680 Zotya32 Előzmény: #568270

mindegy ki szamolja fel. a reszveny arfolyamat nem befolyasolja, se igy se ugy nem lesz sose tobb mint 32 ft. :)

viszont ha az eszar kimaszik az emesztogodorbol, akkor azon egz keveske visszajon. most nezem, hogy az mar 500 ft. lassan veszelyben lesz a 3000 is :))

Re: nincs cím

#568259 macika Előzmény: #566662

A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Mőködı Részvénytársaság (Cg.: 01-

10-042533., a továbbiakban: Holding) tájékoztatja a tisztelt Befektetıket, hogy a

TAMOLA Termelési, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelısségő Társaság

(7090 Tamási, Szabadság u. 94.) felszámolását a Szekszárdi Törvényszék jogerıs

végzésével elrendelte. A felszámolás kezdı idıpontja 2012. október 25.

A Holding felhívja a tisztelt Befektetık figyelmét, hogy a 2011. október 14. napján

közzétett hirdetmény szerint a Holding, valamint a Holding 100%-os részesedésével

mőködı Sanopharma Befektetési Kft. (1065 Budapest, Révay u. 10.) a TAMOLA

Kft.-ben lévı üzletrészeiket értékesítették, azonban az üzletrész átruházási

szerzıdésben foglalt feltételek nem teljesültek, így az üzletrészek tulajdonjoga a

vevıre nem szállt át.

PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt.

pápá kis kenguru )

Re: nincs cím

#566523 Zotya32 Előzmény: #566329

az excelben minden benne van. decemberben folytatjuk... re: 60 ft :)

de majd néha benézek, odaát is lesz net. :)

Re: nincs cím

#566330 Sly-- Előzmény: #566329

Mi ez a szunyókáló Macilaci? Csak nem téli álom jön? :-))

Azért reméljük, a tengerentúlon is lesz net a rokonoknál. :-))