Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #568270mindegy ki szamolja fel. a reszveny arfolyamat nem befolyasolja, se igy se ugy nem lesz sose tobb mint 32 ft. :)
viszont ha az eszar kimaszik az emesztogodorbol, akkor azon egz keveske visszajon. most nezem, hogy az mar 500 ft. lassan veszelyben lesz a 3000 is :))