Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #571703Tied lesz a feladat, a phylnaplot vezetni...
hogy miert?
http://www.origo.hu/utazas/20121112-felszallas-utan-kigyulladt-egy-a380as-hajtomuve.html
szerintetek mennyi az eselye, hogy ha en erre a gepre par het mulva felszallok, az nem fog lezuhanni??? amilyen peches vagyok, tuti akkor lesz az elso ilyen katasztrofa.... majd figyeljetek, de ne a bet-et, hanem a hireket december 7-e korul...